Квадрат сталевий
Прайс-лист
Найменування Вага м/п Ціна за метр Ціна за тонну Замовити
Квадрат сталевий 6*6 0.28 9.80
Квадрат сталевий 8*8 0.50 18.30
Квадрат сталевий 10*10 0.79 24.20
Квадрат сталевий 12*12 1.13 35.70
Квадрат сталевий 14*14 1.54 48.20
Квадрат сталевий 16*16 2.01 63.40
Квадрат сталевий 20*20 3.14 100.00
Квадрат сталевий 22*22 cт.20 3.8 122.00
Квадрат сталевий 25*25 ст.45 4.67 213.00
Квадрат сталевий 32*32 8.1 346.00
Квадрат сталевий 40*40 12.6 536.00
Квадрат сталевий 45*45 15.89 677.00
Замовити

Квадрат сталевий: гарячекатаний, калібрований, коррозионностойкий

Квадрат сталевий знайшов своє застосування в сучасному будівництві, де його використовують для створення зварних, клепаних і болтових конструкцій, а також у важкій промисловості і залізничному господарстві. Станом на сьогоднішній день профіль з квадратним перетином вважається одним з найбільш затребуваних видів сортового металопрокату.

Наша компанія ТОВ «РУФТРЕЙД» пропонує купити сталеві квадрати в Харкові за вигідною ціною. В наявності є сортовий квадратний профіль різної товщини і типорозміру. З актуальним асортиментом ви можете ознайомитися на офіційному сайті, де кожному найменуванню металопрокату відведено окремий каталог. Діючі ціни на сталевий квадрат вказані в прайс-листі, де регулярно оновлюється інформація.

Види сталевого квадрата

Вітчизняні та зарубіжні виробники сортового металопрокату пропонують такі різновиди сталевого квадрата, що відрізняються один від одного технічними характеристиками, сферою застосування та порядком виготовлення:

 • гарячекатаний – виконаний зі звичайної вуглецевої, легованої або низьколегованої сталі на прокатних станах, що має вигляд прутів, довжиною від 1,5 до 6,5 м, що поставляється в бухтах;
 • Холоднотянутий (калібрований), виготовлений з гарячекатаного сталевого квадрата за технологією холодної прокатки або волочіння з наступним шліфуванням і поліруванням, що має абсолютно гладку поверхню і відрізняється високою точністю розмірів.

Ціна металевого квадрата залежить не тільки від ваги, але і від способу його виготовлення. Ви можете купити, як звичайний, так і коррозионностойкий квадратний профіль, додатково минулий оцинкування.

Відмітні особливості

Відмінні техніко-експлуатаційні характеристики сталевого квадрата зробили його затребуваним і популярним матеріалом на ринку сортового прокату. До них відноситься:

 • міцність і надійність протягом всього терміну експлуатації;
 • хороші показники гнучкості, що роблять можливою обробку різними способами;
 • стійкість до впливу агресивних середовищ, істотно розширює сферу застосування;
 • стійкість до деформацій унаслідок температурних перепадів, що дозволяє використовувати його для створення різноманітних конструкцій і елементів фасаду;
 • простота механічної обробки і монтажу;
  можливість вторинного використання.

Наша компанія ТОВ «РУФТРЕЙД» є надійним і відповідальним постачальником металопрокату, де купити сталевий квадрат можна оптом і в роздріб з гарантією якості. На нашому сайті представлена ​​широка металлобаза сортового прокату від перевірених виробників, яким можна довіряти.

Плюси і мінуси

Сталевий квадрат широко затребуваний в промисловості, в будівництві і в побуті. Його активно замовляють у великому обсязі і компанії, і приватні особи. Відгуки про сортовому прокаті з квадратним перетином надходять тільки в позитивному ключі. Він має найширшу сферу застосування, яка може бути обмежена лише вашою інженерної та дизайнерської фантазією. Переваги сталевого квадрата наступні:

 • правильна геометрія і висока точність типорозмірів;
 • великий асортиментний ряд;
 • різна товщина – від 6 до 200 мм;
 • кілька класів міцності;
 • стійкість до появи корозії;
 • тривалий термін експлуатації.

Вартість за сталевий квадрат залежить від його ваги, товщини і типорозміру. Вона цілком доступна для його використання в різних цілях, в тому числі і для створення тимчасових і допоміжних споруд. Ви можете купити квадрат, виготовлений за технологією холодного прокату для використання в декоративних цілях – прикраси екстер’єру будівлі, вхідної групи, ландшафтного дизайну.

Практичне застосування

Всі галузі будівництва і промисловості, де застосовується сталевий квадрат перерахувати неможливо, тому розглянемо лише основні з них. Гарячекатаний квадратний профіль використовують для:

 • виробництва каліброваного прута;
 • створення несучих будівельних конструкцій;
 • виготовлення заготовок для сортового та профільного прокату;
 • виробництва залізничних кріплень – шайб, притискних клем, протиугінного обладнання;
 • виготовлення плунжерів, толкаталей, втулок та інших деталей, що використовуються в сфері машинобудування;
 • створення функціонально-декоративних елементів зовнішніх конструкцій – парканів, огорож, хвірток, лавок, альтанок.

Холоднотянуті (калібрований) квадратний профіль, завдяки правильній геометрії, абсолютно гладкій поверхні і декоративного виду знайшов своє застосування в:

 • цивільному і приватному будівництві, де його використовують для виготовлення внутрішніх і зовнішніх металевих конструкцій – сходових прольотів, балконів, опор, огорож;
 • дизайнерському оформленні фасадів та інтер’єрів, де з нього виконують різні елементи, які одночасно виконують практичну і декоративну функцію;
 • облаштуванні прибудинкових територій, садових ділянок і інших вуличних об’єктів – для створення парканів, огорож, решіток, малих архітектурних форм;
 • верстатобудуванні і автомобілебудуванні в якості сталевих заготовок для створення складних деталей і конструкцій.

Сталевий квадрат, що пройшов цинкування, що додає йому високу антикорозійну стійкість, використовують для створення внутрішніх і зовнішніх конструкцій, що експлуатуються в складних умовах – при підвищеній вологості повітря і температурних перепадах, в контакті з агресивними середовищами на хімічних, харчових і фармацевтичних підприємствах.

Крім того, сталевий квадрат, завдяки його невеликій вазі і наявності ребер жорсткості, використовується в ручний і механічної художньої куванні, де з нього отримують вироби незвичайної форми з високими показниками декоративності.

Наша компанія ТОВ «РУФТРЕЙД» пропонує сталевий квадрат різних типорозмірів за вигідною ціною. Ми приймаємо замовлення на поставку навіть великих партій, гарантуємо оперативну доставку металопрокату по Харкову і Харківській області власним автотранспортом з дотриманням всіх правил транспортування, навантаження і розвантаження. Всім клієнтам надається можливість самовивозу з нашого складу. При необхідності ми організуємо доставку сталевого квадрата в регіони транспортною компанією на ваш вибір.

Чому
обирають нас
Наші переваги перед конкурентами
Вигідна пропозиція!
Шановні клієнти нашого сайту, звертаємо вашу увагу, що у нас ви так само можете придбати металопрокат Б / У за вигідною ціною. Звертатися за тел: 0737315565
напишіть нам
Оперативна доставка
Зручне розташування - не потрібно далеко їхати
Безкоштовна нарізка
напишіть нам