Дріт
Прайс-лист
Найменування Кіл-ть м/кг Ціна, грн/кг Примітка Замовити
Дріт відпалений Ø0,8мм 255 м 40
Дріт відпалений Ø1,2мм 112 м 40
Дріт відпалений Ø1,4мм 82 м 40
Дріт відпалений Ø1,6мм 63 м 40
Дріт відпалений Ø1,8мм 50 м 40
Дріт відпалений Ø2,0мм 46 м 40
Дріт відпалений Ø3,0мм 18 м 40
Дріт відпалений Ø4,0мм 10 м 40
Дріт відпалений Ø5,0мм 6 м 40
Дріт відпалений Ø6,0мм 4 м 40
Дріт оцинкований Ø3,0мм 15 м 60
Дріт оцинкований Ø4,0мм 14 м 60 в бухті 150 кг
Замовити

Надійний відпалений дріт для будівельних і ремонтних робіт

У різних будівельних, ремонтних роботах потрібно з’єднувати елементи без використання метизів, зварювання. У таких випадках застосовується дріт. Цей сталевий металопрокат має гнучкість, міцність, забезпечує з’єднанням надійність, стійкість до навантажень. Якщо ви не знаєте, де купити дріт в’язальний в Харкові, звертайтеся в ROOFTRADE. У нашій компанії ви можете купити цей матеріал в будь-яких обсягах. Ми отримуємо продукцію від провідних виробників, гарантуємо якість, відповідність стандартам. Дріт можна придбати оптом, пропонується і роздріб.

Виробництво обпаленого дроту

У виробництві використовуються тонкі стрижні з низьковуглецевих сталевих сплавів, виготовлені за допомогою багаторазового волочіння на спеціальних верстатах. Додати матеріалу необхідні якості, знизити ступінь жорсткості дозволяє термічна обробка. Спочатку заготовки прогріваються до потрібної температури, витримуються певний час в такому режимі, потім повільно охолоджуються.

Цей процес змінює структуру металу, змінюються його властивості. Дріт відпалений може згинатися багаторазово, зберігаючи свою міцність. Термічна обробка позбавляє метал від крихкості, підвищує в’язкість, робить матеріал пластичним, гнучким.

Є дві технології відпалу. Світлий дріт виходить при обробці в печах Колпакова типу, камери яких заповнюються інертним газом. При відпалі у звичайному повітряному середовищі, в якій присутній кисень, виходить матеріал чорного кольору. Ціна такої продукції нижче, так як процес вимагає менших витрат. Додатково дріт може покриватися цинковими складами, полімерами. Захисні шари дозволяють матеріалу зберігати цілісність в умовах підвищеної вологості. Цей металопрокат продається в бухтах, мотках, сендвічах, Розетті.

Наш каталог надає можливість вивчити асортимент цього металопрокату, дізнатися, скільки коштує дріт відпалений. Тут же ви можете вибрати потрібний товар, замовити його, заповнивши просту форму. На сайті є відгуки споживачів, які допоможуть оцінити якість продукції.

Застосування обпаленого дроту

Дріт є одним з важливих витратних матеріалів у виготовленні залізобетонних конструкцій. Цим матеріалом зв’язуються металеві елементи для подальшого виконання зварювання. Він застосовується в поєднанні деталей металевого каркаса. З цього металопрокату виготовляються:

 • В’язана сітка рабиця.
 • Канати.
 • Сітка для цегляної кладки.
 • Колючий дріт.
 • Канцелярські скріпки.
 • Металеві йоржики і ін.

В’язальний дріт використовується в транспортних перевезеннях. Вона з’єднує упаковки в бухти, пачки, з її допомогою закріплюються контейнери, ящики. Тонкі дроту застосовуються в ув’язці колод, створенні огорож, фіксації сіток та ін. Купити дріт відпалений в Харкові можна для побутових і виробничих цілей. Ми пропонуємо матеріал в повному асортименті.

Види в’язального дроту і їх особливості

Дріт в’язальний випускається в широкому сортаменті. Металопрокат відрізняється:

 • Маркою стали
 • Товщиною.
 • Типом відпалу.
 • Захисним покриттям.

Найважливішим показником є ​​товщина. Від нього залежить міцність, гнучкість матеріалу. Вибирається дріт з урахуванням призначення. Наприклад, якщо вона застосовується в поєднанні арматури, орієнтиром є діаметр прутка. Цей показник варіюється в широкому діапазоні. У сортаменті є тонкий дріт з діаметром 0,5 мм і міцний дріт товщиною 8 мм.

Тип відпалу впливає на вартість. Ціна за дріт відпалений також залежить від захисного покриття. Найдешевшим варіантом є металопрокат темного відпалу без захисного шару. Але не завжди доцільне використання такого матеріалу. Наприклад, у створенні рабиці для огорожі застосовується дріт оцинкований або з полімерним шаром. Покриття захищають метал від несприятливих кліматичних впливів.

Технічні стандарти регулюють не тільки виробництво дроту, але і спосіб фасування. Регламентується розмір, вага мотків. Ці параметри залежать від товщини металопрокату. Для кожного виду передбачені певні габарити для зручності транспортування, експлуатації.

Вибір дроту і розрахунок необхідної кількості

У великому асортименті необхідно правильно вибрати дріт, яка буде точно відповідати конкретним вимогам, і не викличе невиправданих витрат. Є кілька критеріїв, враховувати які необхідно:

 • Призначення дроту.
 • Умови експлуатації.
 • Діаметр з’єднувальних елементів.

Якщо дріт використовується тільки для тимчасової зв’язки елементів перед зварюванням, оптимальним варіантом стане недорога чорна продукція. При необхідності експлуатувати металопрокат в складних умовах, забезпечити надійність з’єднань на відкритому повітрі, потрібно купити дріт відпалений з цинковим або полімерним захисним шаром. Такі матеріали будуть потрібні і в виробництві сітки. У виборі виробів для з’єднання арматури потрібно орієнтуватися на будівельні норми, правила, які рекомендують певну товщину дроту для прутків різних діаметрів.

Важливо не тільки правильно вибрати матеріал, але і точно визначити необхідну кількість. У маркуванні бухти, мотка вказується вага в кілограмах. Необхідно знати, скільки метрів дроту міститься в даній фасування. Для цього є спеціальні таблиці із зазначенням довжини матеріалу, що міститься в 1 кг. Точних розрахунків не буде потрібно, якщо дріт купується для виробництва виробів. Для будівництва вони необхідні, так як витрати на покупку увійдуть в собівартість об’єкта.

Наша компанія допоможе купити дріт в’язальний в Харкові для різних цілей. Ми підтримуємо тісну співпрацю з виробниками металопрокату, у нас є власна металлобаза. Замовити продукцію можна в будь-яких обсягах. У зону нашої діяльності входять Харків і Харківська область. Може бути організована доставка транспортними компаніями в інші регіони України.

Чому
обирають нас
Наші переваги перед конкурентами
Вигідна пропозиція!
Шановні клієнти нашого сайту, звертаємо вашу увагу, що у нас ви так само можете придбати металопрокат Б / У за вигідною ціною. Звертатися за тел: 0737315565
напишіть нам
Оперативна доставка
Зручне розташування - не потрібно далеко їхати
Безкоштовна нарізка
напишіть нам